Bieg Europejski ze wsparciem  Banku Spółdzielczego w Gnieźnie

Drodzy Członkowie społeczności biegowej!

Bieg Europejski zbliża się wielkimi krokami. Dziś mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu, które miało miejsce w siedzibie Banku Spółdzielczego w Gnieźnie i dotyczyło podpisania umowy sponsorskiej na wspieranie naszego prestiżowego biegu.

Pani Prezes Barbara Borowska wraz z Wiceprezesem Zarządu ds. Finansowych Mariuszem Kowalczykiem oraz dyrektor biegu Andrzej Krzyścin spotkali się aby oficjalnie przypieczętować umową o współpracy.

Współpraca sponsorska z Bankiem Spółdzielczym trwa już od kilku lat i cieszymy się, że przebiega bardzo dobrze. Dzięki temu możemy kontynuować organizację tego wyjątkowego wydarzenia, które przyciąga biegaczy z różnych zakątków Polski, a nawet z zagranicy.

Od wielu lat Bank Spółdzielczy w Gnieźnie jest blisko gnieźnian angażując się i wspierając nie tylko lokalne inicjatywy sportowe ale także kulturalne i charytatywne skierowane dla mieszkańców naszego miasta. Dodatkowo przedstawiciele banku dają przykład jak dbać o zdrowie, aktywnie uczestnicząc m.in. w organizowanych biegach.

Bardzo dziękujemy Zarządowi Banku Spółdzielczego za ich zaangażowanie i wsparcie. To dzięki nim możemy tworzyć niezapomniane biegowe chwile!

Do zobaczenia na starcie!

Klub Altom © 2024. All rights reserved.