Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer44954/public_html/wp-content/plugins/trx_addons/components/api/elementor/elementor.php on line 1045

UWAGA!

Limit uczestników na Bieg Przedszkolaka o Puchar Cieplika został wyczerpany. Zapisy zostały zamknięte.

Zapraszamy za rok!

Bieg Przedszkolaka o Puchar Cieplika formą aktywnej zabawy dla najmłodszych.

6 kwietnia 2024 r. po raz kolejny wystartuje Bieg Przedszkolaka w ramach XXI Biegu Europejskiego. 

Niezmiernie nam miło poinformować, że  patronem Biegu Przedszkolaka jest Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. Bieg dzieci wspierają również Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie, UNISOFTEnergikaMako Pellets, Metrolog.

Akcja ma na celu edukację ekologiczną dzieci oraz kształtowanie dobrych postaw w obszarze oszczędzania zasobów naturalnych, które warto zacząć od najmłodszych lat

Każde przedszkole, które będzie reprezentowane przez minimum 5 przedszkolaków otrzyma Wielką Księgę Ciepła. Pięknie zilustrowany album został Wydany przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, który podpowiada dzieciom sposoby na mądre korzystanie z ciepła.

Ponadto najliczniej reprezentowane przedszkole otrzyma Puchar Cieplika.

W biegu uczestniczyć mogą dzieci w wieku przedszkolnym 2 – 7 lat (dzieci urodzone 01.01.2017 – 06.04.2022)

Limit wynosi 200 uczestników.

Każde ze startujących dzieci otrzyma pamiątkową koszulkę i opaskę, w której pobiegnie.  

W Biegu Przedszkolaków nie będzie klasyfikacji na miejsca – liczy się udział dziecka i pokonanie wyznaczonej trasy biegu. Zależy nam na samym uczestnictwie dzieci w zawodach, nie na rywalizacji.

Zarówno pierwszy jak i ostatni zawodnik na mecie będzie jednakowo nagrodzony.  Dzieci przed startem otrzymają pamiątkowe koszulki, a na mecie każde dziecko, które ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal, dyplom oraz upominek.

Biegi dla przedszkolaków odbędą się na Rynku w Gnieźnie o godzinie 14:15 start dziewczynek oraz 14:35 start chłopców

Elektroniczne zgłoszenie, odebrana i ubrana koszulka oraz opaska będą „przepustką” uprawniającą przedszkolaka do startu.

Serdecznie zapraszamy!

 

UWAGA!

Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem (regulamin na dole strony).

Zgłoszenia będą tylko elektronicznie (poniżej link do zapisów poprzez Datasport) i muszą być potwierdzone opłatą startową 20 zł. 

W skład pakietu wchodzą:

  1. Koszulka
  2. Medal, dyplom
  3. Upominek od firmy Altom
  4. Przekąska

UWAGA!

Rozmiar koszulki będzie możliwy do wyboru w biurze zwodów. W biurze zawodów dziecko otrzyma również opaską na rękę, która jest wymagana aby dziecko mogło wziąć udział w biegu. Pozostałe rzeczy z pakietu uczestnicy otrzymają po przebiegnięciu dystansu.

Biuro zawodów dla biegu przedszkolaków usytuowane będzie w sali sportowej II LO w Gnieźnie ul. Łubieńskiego 3/5 w Gnieźnie, czynne:

  • 5.04.2024 (piątek) w godzinach 17.00 – 21.00
  • 6.04.2024 (sobota) w godzinach 11.00 – 13:30

Klub Altom © 2024. All rights reserved.