Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer44954/public_html/wp-content/plugins/trx_addons/components/api/elementor/elementor.php on line 1045

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. wraz z organizatorem Klubem Sportowym ALTOM Gniezno zapraszają na I MISTRZOSTWA POLSKI CIEPŁOWNIKÓW NA 10 KM, które będą odbywały się w ramach XXI BIEGU EUROPEJSKIEGO 2024 r. 

W klasyfikacji I Mistrzostw Polski Ciepłowników mogą brać udział osoby zgłoszone przez przedsiębiorstwa ciepłownicze, jak i osoby indywidualne, które zadeklarują chęć rywalizacji w I Mistrzostwach Polski Ciepłowników w biegu na 10 km, a są pracownikami firm ciepłowniczych.

Aby wystartować w I Mistrzostwach Polski Ciepłowników należy zgłosić się do biegu poprzez panel zapisów i wybrać opcję w formularzu zgłoszeniowym „BIORĘ UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH CIEPŁOWNIKÓW”.

W tej kategorii nagrodzone będą trzy pierwsze kobiety i trzej mężczyźni (nagrody rzeczowe).

Akcja ma na celu promowanie zdrowego stylu życia wśród pracowników sektora ciepłowniczego oraz promowaniu ciepła systemowego, które pozwala na zapewnienie komfortu cieplnego ponad pięćdziesięciu procentom gospodarstw domowych w Polsce. Ciepło systemowe jest nie tylko w pełni bezpieczne i komfortowe ale staje się także coraz bardziej zielone. W Gnieźnie przejściowo poprzez zastępowanie miału węglowego biomasą a docelowo przez wykorzystanie wód termalnych z gnieźnieńskiej geotermii.

I Mistrzostwa Biegu Ciepłowników na 10 km oraz Bieg Przedszkolaka o Puchar Cieplika w ramach XXI Biegu Europejskiego wspierają również: Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie, UNISOFTEnergikaMako Pellets, @metrolog

Zapraszamy do udziału w biegu 6 kwietnia 2024 r. 

Klub Altom © 2024. All rights reserved.