Bank Spółdzielczy w Gnieźnie sponsorem jubileuszowej edycji Biegu Europejskiego

Od wielu lat Bank Spółdzielczy w Gnieźnie jest blisko gnieźnian angażując się i wspierając lokalne inicjatywy sportowe, kulturalne i charytatywne skierowane dla mieszkańców naszego miasta.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w zeszłym tygodniu Pani Barbara Borowska Prezes Zarządu Bank Spółdzielczy w Gnieźnie wraz z dyrektorem biegu Andrzejem Krzyścinem podpisali umowę, a bank  dołączył do grona sponsorów jubileuszowej XX edycji Biegu Europejskiego.

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie to stabilna instytucja finansowa z całkowicie polskim kapitałem działająca od ponad 150 lat na rynku lokalnym. Prowadzi obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, rolnictwa w zakresie kredytowania wydatków bieżących, jak i długoterminowych inwestycji, których warunki należą do najbardziej elastycznych i korzystnych wśród innych wiodących ofert. Bank troszczy się także o ekologię i czyste powietrze w naszym lokalnym środowisku, dlatego wspiera finansowanie inwestycji ekologicznych, które można dodatkowo połączyć z gminnymi i rządowymi programami dofinansowań w ramach Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Bank posiada także nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie bieżącej obsługi finansów: bankowość elektroniczną, aplikację mobilną z szybkimi płatnościami i przelewami na telefon BLIK. Dziś już nie ma potrzeby korzystania z tradycyjnych plastikowych kart płatniczych ponieważ mogą one działać w naszym telefonie lub zegarku.

Zachęcamy do korzystania z usług Banku Spółdzielczego w Gnieźnie, który mimo obecnych trendów rynkowych, preferujących zdalną obsługę lub samoobsługę, zawsze z sercem na dłoni jest otwarty na ludzi i dla ludzi.

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Klub Altom © 2024. All rights reserved.