Bieg Przedszkolaka formą aktywnej zabawy dla najmłodszych

Dzieci w wieku przedszkolnym (roczniki od 2015 do 2020) ponownie wystartują w Biegu Przedszkolaka!

Jak co roku wydarzenie dla najmłodszych wspiera Hurtownia Mięsa i Wędlin CHŁODEX oraz Grupa Handlowa “Wędliny od zawsze”

Organizatorzy będą przygotowani na maksymalnie 200 uczestników. Każde ze startujących dzieci otrzyma pamiątkową koszulkę i opaskę, w której pobiegnie. Nie będzie prowadzona żadna klasyfikacja w tym biegu. Zależy nam na samym uczestnictwie dzieci w zawodach, nie na rywalizacji. Zarówno pierwszy jak i ostatni zawodnik na mecie będzie jednakowo nagrodzony. Chcemy uniknąć przepychania w sytuacji, gdzie będą duże różnice w możliwościach motorycznych dzieci. Dzieci przed startem otrzymają pamiątkowe koszulki, a na mecie każde dziecko, które ukończy bieg otrzyma pamiątkowy dyplom oraz słodkie upominki.

Biegi dla przedszkolaków odbędą się 9 kwietnia na Rynku w Gnieźnie o godzinie 15:15.

Elektroniczne zgłoszenie, odebrana i ubrana koszulka oraz opaska będą „przepustką” uprawniającą przedszkolaka do startu.

Serdecznie zapraszamy!

 

UWAGA!

Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem (regulamin poniżej, na dole strony).

Zgłoszenia będą tylko elektronicznie (poniżej link do zapisów poprzez Datasport) i muszą być potwierdzone opłatą startową 20 zł. 

Zmiany spowodowane są doświadczeniem z lat ubiegłych. Chcemy unikną dużych kolejek do zgłoszeń w dniu biegu oraz rozczarowania tych dzieci, które od dłuższego czasu są informowane, że wystartują w biegu a może dla nich zabraknąć pakietów startowych.

Całość wpłat z Biegu przedszkolaka zostanie przekazana na akcję charytatywną – tym razem będziemy wspierali dzieci z Ukrainy, które przebywają na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

W skład pakietu wchodzą:

  1. Koszulka
  2. Bidon
  3. Medal
  4. Coś słodkiego

W bierze zwodów będzie do odbioru koszulka wraz z opaską na rękę. Pozostałe rzeczy z pakietu uczestnicy otrzymają po przebiegnięciu dystansu.

Biuro zawodów dla biegu przedszkolaków będzie czynne w dniach 8.04.2022 (piątek) w godzinach 18.00 – 21.00 oraz 9.04.2022 (sobota) w godzinach 12.00 – 14:30 w sali sportowej II LO w ul. Łubieńskiego 3/5 w Gnieźnie.

Klub Altom © 2022. All rights reserved.