Od pierwszej edycji Biegu Europejskiego dla najmłodszych organizowaliśmy Bieg Przedszkolaka.

W tym roku ze względu na trudna sytuacje epidemiologiczną Bieg Przedszkolaków miał się nie odbyć. Jednak poprawa sytuacji w ostatnich dniach oraz duże zainteresowanie biegiem ze strony rodziców skłoniły nas do zorganizowania tej formy aktywnej zabawy dla najmłodszych.
Dzieci w wieku przedszkolnym (do 7 lat) ponownie wystartują w Biegu Przedszkolaka!

W tym roku bieg dla najmłodszych odbędzie się na stadionie hokejowym ze sztuczna nawierzchnią koło hali GOSiR na ul. Sportowej. Dzieci pobiegną (same lub w asyście dorosłych) dystans ok. 200 m.

Organizatorzy będą przygotowani na maksymalnie 200 uczestników. Każde ze startujących dzieci otrzyma pamiątkową koszulkę i opaskę, w której pobiegnie. Nie będzie prowadzona żadna klasyfikacja w tym biegu. Zależy nam na samym uczestnictwie dzieci w zawodach, nie na rywalizacji. Zarówno pierwszy jak i ostatni zawodnik na mecie będzie jednakowo nagrodzony. Chcemy uniknąć przepychania w sytuacji, gdzie będą duże różnice w możliwościach motorycznych dzieci. Dzieci przed startem otrzymają pamiątkowe koszulki, a na mecie każde dziecko, które ukończy bieg otrzyma pamiątkowy dyplom oraz słodkie upominki.

Start do Biegu Przedszkolaków odbędzie się 30 maja 2021 o godz 14:30 dla dziewczynek, a o godz. 15:00 dla chłopców. Elektroniczne zgłoszenie, odebrana i ubrana koszulka oraz opaska będą „przepustką” uprawniającą przedszkolaka do startu.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

UWAGA!


Zgłoszenia będą tylko elektronicznie (poniżej link do zapisów poprzez Datasport) i muszą być potwierdzone opłatą startową 15 zł. 

Zmiany spowodowane są doświadczeniem z lat ubiegłych. Chcemy unikną dużych kolejek do zgłoszeń w dniu biegu oraz rozczarowania tych dzieci, które od dłuższego czasu są informowane, że wystartują w biegu, a może dla nich zabraknąć pakietów startowych.

W skład pakietu wchodzą:

1.Koszulka
2.Parówki Staropolanki ufundowane przez firmę Wędliny od Zawsze.
3. Woda Cisowianka
4. Coś słodkiego

 

Całość wpłat z Biegu przeszkolaka zostanie przekazana na akcję charytatywną – pomoc dla Olgi Miśkiewicz: 
https://www.siepomaga.pl/olga

Klub Altom © 2022. All rights reserved.